Jesteśmy Niepublicznym Przedszkolem Edukacyjnym z oddziałem żłobkowym. Z  sukcesami  i powodzeniem  jako „Planeta Uśmiechu” istniejemy od lipca  2017 roku i mamy Państwu do zaoferowania :

• przedszkole czynne cały rok 6.30-17.00
  • 4 zbilansowane posiłki (sprawdzony catering)
  • przestronne i jasne sale dla dzieci w nowo wyremontowanym budynku
  • przyjazny sposób komunikacji z rodzicami
  • zajęcia otwarte dla rodziców
  • wycieczki edukacyjne
  • bogaty kalendarz imprez i świąt nietypowych
  • pomoc specjalistów

Aby zapisać  Swoje Dziecko do Naszej Placówki zapraszamy Państwa do pobrania kart zgłoszeniowych do Przedszkola i do Opieki Dziennej (żłobek), wszelkie zapytania proszę kierować na adres planetausmiechu@o2.pl, udzielamy również informacji telefonicznie 693 262 290.

Prowadzimy też rekrutację na stanowiska;  nauczyciel, pomoc nauczyciela, sprzątaczka. Wszystkich zainteresowanych prosimy o  przesyłanie CV na adres  planetausmiechu@o2.pl

Motto naszego przedszkola  to ” Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

O NAS

Nasza siedziba mieści się w Lubaniu przy ulicy Jeleniogórskiej 2 pomiędzy mostem na rzece Kwisa, a Zakładem Dr SCHUMACHER (kierunek Jelenia Góra).

Mamy przestronne, jasne sale dla dzieci, proponujemy pełne wyżywienie (catering), nowoczesny sposób komunikacji z rodzicami, bezpieczny plac zabaw, piękne i ciekawe miejsca do spacerów z naszymi pociechami.

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE EDUKACYJNE I OPIEKA DZIENNA (żłobek)
„PLANETA UŚMIECHU”

ul. Jeleniogórska 2